زمان عرضه

شمارش معکوس برای عرضه ی بازی The Last of US Part 2 آغاز شده. بعد از گذشت تقریباً یک دهه انتظار و چندین تاخیر ، سونی رسما اعلام کرد قسمت دوم این بازی در ماه ژوئن منتشر می شود.

the-last-of-us-part-2-r2-ps4

داستان بازی

The Last Of Us Part IIادامع ای از بازی نقش آفرینی که کمپانی Naughty Dog  در سال 2013 منتشر کرد،. این بازی پنج سال پس از نسخه اصلی معرفی شد اما عرضه آن تا به امروز به تاخیر افتاد، که در آن دو شخصیت اصلی آن ، جوئل و الی ، با هم جنگیدند و در ایالات متحده پس از آخرالزمانی که توسط یک بیماری قارچی مدرن موسوم به Cordyceps Brain Infection آلوده شده بود ، نابود شدند. از زمان وقایع پایان بازی اول ، هر دو جو و الی راه های جداگانه خود را طی کرده اند. اما وقتی اعتصاب تراژدی است ، این زوج در یک مسیر انتقامجو دوباره به هم می پیوندند.

ناشر

بازی Last Of Us توسط Sony Interactive Entertainment منتشر شده است و توسط شرکت بازی های ویدیویی آمریکایی Naughty Dog ساخته شده است ، که همچنین عنوان بی نظیر Uncharted را نیز توسعه داده.

گیم پلی

در حقیقت ، سونی طی سالها چندین تریلر برای The Last Of Us Part II رها کرده است. اولین پیش نمایش در اوایل سال 2016 رسید ، و به هواداران اولین نگاهی راجع به الی که بزرگ شده است ، می دهد.

در هفته بازی های پاریس 2017 ، سونی دومین تریلر را فاش کرد که تهدید جدیدی را در قالب یک فرقه خشن ، که فداکاری های مذهبی را انجام می دهند ، ارائه داد. همچنین این دو شخصیت دیگر ، یک جفت خواهر و برادر یارا و لو را معرفی کردند.

در طول E3 سال 2018 ، سونی تریلر گیم پلی بازی خود را به اشتراک گذاشت که شخصیت های جدید بیشتری را به داستان معرفی کرد ، از جمله دینا و جسی ، دوستان الی در شهرک جکسون. این تریلر همچنین مهارت های جدید الی را به نمایش گذاشت ، زیرا او با اعضای فرقه جدید اسرارآمیز روبرو شد ، اکنون به عنوان سروین ها آشکار شده است.

The Last Of Us Part II در ماه سپتامبر 2019 یک تریلر پرتحرک تر از بازی دریافت کرد ، که از آن الی پیروی می کند که او یک بار دیگر شروع به سفر به سراسر کشور می کند. همچنین تأیید کرد که کدام شخصیت ها در ادامه باز خواهند گشت.

این تریلر رسمی داستان در ماه می سال 2020 وارد شد. این بار ، این بازی را به صورت گسترده تری به دامنه بازی می دهد و زمینه ای را برای آنچه بین الی و جوئل از زمان آخرین بازی وجود دارد فراهم می کند.

اما نگران نباشید زمان چندانی تا تجربه این بازی باقی نمانده.

شخصیت های بازی

الی (Ellie)

الی - که اکنون یک بزرگسال بالغ است - به عنوان شخصیت اصلی بازی The Last Of Us Part II بازگشت. به گفته مدیر خلاق نیل دراکمن ، طبق گفته IGN ، او همچنین این بار نقش اصلی و "تنها" بازیگر نقش اول را دارد.

the-last-of-us-part-2-r2-ps4

جوئل (Joel)

در ابتدا فرض بر این بود که شخصیت جوئل قبل از وقایع The Last Of Us Part II درگذشته است و فقط به عنوان فلاش بک یا در تخیل الی ظاهر می شود. با این حال ، آخرین تریلرها تأیید كردند كه او دوباره به جنگ در كنار الی باز خواهد گشت ، هر چند كه این بار به عنوان سرب دوم.

the-last-of-us-part-2-r2-ps4

تامی و ماریا (Tommy and Maria)

همانطور که تریلر سپتامبر 2019 تأیید کرد ، تامی نیز در The Last Of Us Part II باز خواهد گشت ، اما در حال حاضر مشخص نیست که نقش او در دنباله چقدر بزرگ خواهد بود. با این حال ، ماریا در هیچ یک از پیش نمایش ها ظاهر نشده است.