Ghost of Tsushimaیک ماجراجویی اکشن در جهان است که در هنگام حمله مغولان به جزیره Tsushima ساخته شده است. داستان در سال 1274 روایت میشود با برپا داشتن این بازی ، داستان جین ، یک سامورایی که به سختی از نبرد با ارتش مغول جان سالم به در می برد ، می گوید. ... او به عنوان روح القاب تسوشیما شناخته می شود و از سایه ها ترس به دشمنانش وارد می شود.

ghost of tsushima ps4

تاریخ انتشار

سونی رسما اعلام کرده بازی Ghost of Tsushima در تاریخ 17 جولای 2020 (۶ تیرماه ۱۳۹۹) در دستان مخاطبان و علاقه مندان به این بازی خواهد بود.

داستان در سال 1274 روایت میشود. جنگجویان سامورایی مدافعان افسانه ای ژاپن هستند تا زمانی که امپراطوری ترسناک مغول به جزیره Tsushima حمله کند ، ویران می شود و مردم محلی را فتح می کند. به عنوان یکی از آخرین سامورایی های بازمانده ، شما برای جلوگیری از جنگ از خاکستر برخیزید. اما تاکتیک های محترم شما را به سمت پیروزی سوق نمی دهند. شما باید فراتر از سنت های سامورایی خود قرار بگیرید تا راه جدیدی از جنگ - راه ارواح - را به دست آورید ، زیرا در حال انجام جنگ غیر متعارف برای آزادی ژاپن هستید.

برای گفتن یک داستان سامورایی خوب ، ابتدا به یک سامورایی خوب احتیاج دارید. شخصیت جین ساکای یکی از آخرین خط دفاع در برابر انبوهی از مغول است که به تسوشیما حمله می کند - اما خوشبختانه ، او مهارت های کاتانا را دارد که متناسب با یک ارتش یک نفره است. جین به جای مقداری زره پوش زینتی ، ترجیح می دهد کت بارانی کاه بپوشد تا خود را از باران و باد عایق بندی کند. لباس قرمز او برگهای قرمز رنگی را می چرخاند که به دور جزیره می چرخند.

البته ، جین احتمالاً نمی تواند به تنهایی با ارتش مغول مبارزه کند. او مجبور است متحدین را جمع کند - مانند ماساکو ، کماندار ماهر که برجسته در اولین بازی گیم پلی ظاهر می شود همپیمان شود و او با جین به جنوب می رود وقتی که از راهبی که می خواهد انتقام بگیرد ، محافظت می کند و حتی با نزدیک شدن نیروهای دشمن ، یک دوئل انجام می شود. واضح است که استخدام مردم Tsushima برای جنگیدن در کنار شما کار ساده ای نخواهد بود - اما در نهایت لازم است.ghost of tsushima ps4

سونی فقط چند ویدئو کوتاه از Ghost of Tsushima را نشان داده است ، و بسیاری از جزئیات آن به صورت رمز و راز به گوش رسیده است ، اما یک فیلم 18 دقیقه ای اخیراً منتشر شده است که جزئیات بیشتری به ما میدهد. ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد این بازی جالب تاریخی نداریم ، اما در اینجا آنچه می دانیم تا اینجاست:

ناشر

Ghost of Tsushima در Suck Punch Productions ساخته شده است ، یک استودیوی شخص اول سونی مستقر در بلویو ، واشنگتن. کارهای قبلی این استودیو شامل سری بازی های Infamous در پلی استیشن 3 و 4 و همچنین سه گانه Sly Cooper در پلی استیشن 2. Ghost of Tsushima برای اولین بار در اکتبر 2017 در هفته بازی های پاریس به نمایش در آمد.

من کی هستم؟

شما جین ساکای هستید ، یکی از آخرین سامورایی ها. وی برای شکستن تهدید مغول ، می تواند به آموزش سامورایی های خود تکیه کند تا به احترام به دشمنان نزدیک شود ، یا از طریق سایه ها دزدکی حرکت کند تا آنها را ساکت به عنوان یک ارواح ناسازگار از بین ببرد. وی توسط بازیگر دایسوکه تسوجی به دنیا آمده است.

به غیر از درگیری همیشه با مغول ها ، ساکر پانچ حرف زیادی در مورد جین نگفته است. ما می دانیم که او یکی از آخرین افراد قبیله خود است ، اما نشنیده ایم که آیا این داستان زندگی و روابط او را کشف کند. دیگر شخصیت های شناخته شده همکار سامورایی ماساکو ، و ژنرال خوتون خان ، امپراتوری مغول ، که گفته می شود اصلی ترین دشمن است. خان توسط بازیگر پاتریک گالاگر بازی می شود.

اکتشاف چگونه انجام می شود؟

ما هنوز مقیاس دقیق جهان باز Tsushima را نمی دانیم ، اما شما این آزادی را دارید که بخواهید آن را ، از کوه های بلند تا حرم های پنهان آن ، کاوش کنید. می توانید پیاده روی کنید ، دیوارها و صورتهای سنگی را بتراشید و همچنین اسب را برای سوار شدن در مسیرها و جنگلهای متراکم احضار کنید. جهان با جزئیات بسیار سرسبز است ، و به نظر می رسد مکانی است که می خواهید جلوی آن غالباً برای خیساندن زیبایی های آن متوقف شوید.

Sucker Punch تلاش کرده است تا اطلاعاتی را که روی صفحه نمایش داده می شود به حداقل برساند. در فیلم هایی که دیده ایم ، هیچ راهی وجود ندارد که به شما نشان دهد کجا بروید. در عوض ، بازیکن نقشه ای سیاه و سفید را تهیه می کند که می تواند از آنها برای برجسته کردن یک مکان دلخواه استفاده کند. سپس جین می تواند گل را به هوا پرتاب کند تا جهت باد را به سمت مقصد خود تغییر دهد. این عمل با نام Guiding Wind با ضربه زدن به سمت راست روی پد جهت انجام می شود. این یک متر مسافت در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش را نشان می دهد که به جین می گوید چقدر به سفر بیشتری نیاز دارد. اگر او راه درست را طی کند ، باد باید در پشت او باشد و تعداد آن کوچک شود ، اما تعداد مدت طولانی در آنجا نمی ماند.

Sucker Punch می گوید کشف از بسیاری جهات اتفاق می افتد. بازیکن بدیهی است که می تواند برای یافتن چیزها وارد مناطق جدید شود ، اما نشانه های بصری به هدایت آنها در نقاط مورد علاقه کمک می کند. این نکات شامل دود در افق ، درختان به شکل عجیب و غریب و حیوانات و پرندگان شما را در جهت درست هدایت می کند. وقتی کاوش می کنید ، خواهید دید که جهان زنده است ، پر از حیوانات وحشی و افرادی که مشغول تجارت خود هستند. شما حتی ممکن است این دو متحد را ببینید و می توانید به کسی کمک کنید که توسط یک حیوان مورد حمله قرار بگیرد.

چگونه می توانم با محیط ارتباط برقرار کنم؟

جین می تواند راه برود و فرار کند ، پرش کند و دیوارهای کوچک را مرتفع کند. او همچنین می تواند از یک چنگک و طناب برای فشرده سازی در مسافت های طولانی تر استفاده کند. به نظر می رسد این گریپل فقط به موارد خاصی متصل است. در ویدئویی می بینیم که نکته گریپل او طنابی سفید است که در اطراف پرتو چوبی پیچیده شده است.

اگر رویکرد مستقیم مؤثر نباشد ، جین می تواند مخفیانه در سرتاسر جهان مخفیانه عمل کند. این اقدامات در طراحی شبیه به انیمیشن های سری Assassin's Creed مانند راه رفتن ducked در امتداد پرتوهای باریک یا محدود کردن اشیاء با زانو به زحمت با کمی تلاش است.

من چیکار میکنم؟

در حالی که به نظر می رسد وقتی می خواهید ، جهان اکتشاف اکثر جهان را داشته باشید ، بسیاری از مقصد شما توسط نیروهای مغول اشغال خواهد شد. هنگامی که به مکان جدیدی رسیدید ، از نام آن هشدار می دهید ، مانند Yagata Farmstead ، که همچنین اخطاری را در بر دارد که "قلمرو مغول" است. ما چند ماموریت در عمل مشاهده کرده ایم ، اما نمی دانیم که اینها مسیر حساسی هستند یا مأموریتهای جانبی. یکی به جین وظیفه داشت یک کشتی سازی مغول را ویران کند ، و دیگری یک مخزن پودر سیاه را از بین ببرد. هر دوی این فعالیت ها شامل توالی های گسترده جنگی و درجه ای نسبتاً ناوبری از محیط زیست بودند.

چگونه می توانم به عنوان سامورایی بازی کنم؟

این یک سوال عجیب است ، اما این انتخابی است که Ghost of Tsushima به بازیکنان ارائه می دهد. شما می توانید به عنوان یک سامورایی یا یک شبح بازی کنید. یک سامورایی حضور خود را معلوم می کند ، در حالی که روح تا نام خانوادگی آن زنده است و مرگ را از سایه ها تحویل می دهد.

به عنوان یک سامورایی ، بنظر می رسد دفاع نام بازی است. جین در موقعیت خود محافظت می کند ، و به نظر نمی رسد که خیلی به دور خود حرکت کند ، اجازه می دهد دشمنانش به سمت او بیایند. در حالی که او می تواند آزادانه حریفان خود را با شمشیر خاموش کند ، این رویکرد ممکن است نیاز به اعتصاب های متعدد داشته باشد ، در حالی که ضد حمله می تواند حریف را در یک ضربه سقوط کند. این اعتصابات وحشتناک است و می تواند منجر به از بین بردن اندام و پاشیدن خون از طریق هوا شود. از مقابله نیز می توان برای مبارزه با کماندارانی که خط پیرامون را می گیرند استفاده کرد. اگر زمان جین درست باشد ، فلش ها را از هوا می کوبد.

چگونه می توانم به عنوان یک شبح بازی کنم؟

اگر گمان میکنید که رد مقابل یک ارتش ظاهر شوید یا ترس کشته شدن دارید نگران نباشد بازی به گونه ای طراحی شده که می توانید کاملا به صورت مخفیانه و جاسوس گونه به دشمنان خود ضربه وارد کنید و تعداد آن ها را کم کنید یا ترس در دل آن ها ببیندازید کاملا مانند یک Ghost یا شبح.

وقتی پشت یک دشمن دزدکی حرکت می کنید ، می توانید به دکمه مربع ضربه بزنید تا آنها را بی سر و صدا با یک چاقوی سریع به گردن بکشید. از فضاهای عمودی می توان برای مصارف هوایی استفاده کرد که در صورت نزدیکی دشمن در نزدیکی می تواند به یک قتل خاموش تبدیل شود. علاوه بر این ، شما می توانید این دشمنان را با پرتاب بادگیر یا آتش خراش هایی که در آن ها تحقیق خواهید کرد ، از هم جدا کنید ، این امکان را فراهم می کند که دو فرصت کشتار خفا نیز داشته باشید.

آیا سفارشی سازی و به روز رسانی وجود دارد؟

مجموعه زره پوش جین کاملاً قابل تنظیم است و فقط به ظاهر نیز مربوط نمی شود. Sucker Punch می گوید مجموعه های مختلف زرهی مزایای مکانیکی را برای هر دو روش سامورایی و شبح به ارمغان می آورد. همانطور که در جهان کاوش می کنید ، می توانید وسایلی را جمع آوری کنید که می تواند برای ایجاد رنگ هایی استفاده کند که می تواند رنگ دنده شما را تغییر دهد. شما می توانید بامبو ، ملافه و چیزهایی را انتخاب کنید که فقط به عنوان "لوازم" ذکر شده اند. هر یک از این موارد با یک عدد مانند بامبو x4 همراه است. اگر زمینه ای از برگ های زرد را مشاهده می کنید ، می توانید مجموعه زره خود را به آن رنگ تبدیل کنید. ما نمی دانیم که آیا این امر به شما امکان می دهد بهتر در آن مکان مخلوط شوید ، اما زیبایی را به شما می بخشد.

جین در این راه جذابیت هایی کسب می کند که وسایل خود را تقویت می کند. اگر او به Charm of Unseen Resolution مجهز شود ، بمب های دود 25٪ از سلامتی او را بازیابی می کنند. Charm of Toxic Demise بخارات سمی را به بادگیرهای خود می دهد. افسون Okuninushi به او اجازه می دهد تا آرام آرام در خارج از جنگ بهبود یابد. او علاوه بر جذابیت ، می تواند از امتیازات تکنیکی برای کسب مهارت و مهارت های جدید استفاده کند.

ghost of tsushima ps4

آیا حالت عکس وجود دارد؟

تماس با آن فقط به حالت عکس دقیقاً دقیق نیست. ساکر پانچ نه تنها می تواند تصاویر ناگهانی داشته باشد ، بلکه به آنها اجازه می دهد فیلم های کوتاهی بسازند که حیرت انگیز چمن بلند و آسمان رعد و برق را پر کرده است. حالت عکس ، که همچنین حالت فیلمبرداری است ، به شما امکان می دهد تا عمق میدان ، جهت و سرعت باد و حتی ذرات موجود در هوا را تغییر دهید. برای فیلم ها می توانید موسیقی اضافه کنید.