🔷چند روز پیش نسخه نسل نهمی بهترین بازی سال ۲۰۲۰ از دید مخاطبان یعنی Ghost of Tsushima با پشتیبانی کامل از دسته دوال سنس منتشر شد.

💢بازی روایت حمله مغولستان به جزیره سوشیما ( ژاپن ) را در قرن ۱۳ میلادی روایت میکند. شما در‌نقش سامورایی به نام جین ساکای هستید و باید به جنگ ارتش مغولستان ، به فرمانروایی " خوتون خان " ، نوه چنگیزخان بروید.

💢نکته جالب داستان به جایی بازمیگردد که خوتون خان تمامی حرکات سامورایی را پیشبینی میکند و این کار‌ شما را سخت و چالشی خواهد کرد...


🔷نسخه نسل نهمی بازی قابلیت پشتیبانی کامل دسته دوال سنس را دارد.

بازی به طوری طراحی شده که شما بتوانید کاملا در نقش جین ساکای فرو بروید 

تصور کنید در‌حال پایین امدن از نردبان هستید ، و یا در‌حال گذاشتن شمشیر خود در‌غلاف هستید ، ویبره دسته دوال سنس بطوری طراحی شده که حس سایش را به دستان شما انتقال میدهد ، یک ویژگی باورنکردنی و انقلابی در بازیهای ویدئویی...

همچنین نسخه نسل نهمی بازی قابلیت پشتیبانی از رزولوشن 4k و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را داراست.

💢 فایت های بازی کاملا با واقعیت تطابق دارند ، سالها بود در انتظار یک بازی سامورایی بودیم که به واقعیت نزدیک باشد و ما در‌حال شکار موجودات افسانه ای نباشیم ، حالا استودیو ساکرپانچ این فرصت رو در اختیار ما قرار داده ، بهتره این فرصت رو از دست ندید.

💢نسخه Director’s Cut بازی که اخیرا منتشر شد حاوی بسته الحاقی iki island هستش که بین ۸ الی ۱۲ ساعت ، داستانی را در جزیره ایکی روایت میکند، منظره های چشم نواز این جزیزه شما را در حیرت فرو میبرد.

در جزیره ایکی شما در جستجوی یکی دیگر از فرماندهان ارتش مغولستان هستید که با فرستادن سربازان به جزیره سوشیما ، مردمان جزیره را مسموم و متوهم کرده و شما به جزیره ایکی‌ سفر میکنید که این شخص را پیدا کنید.

🔷برسیم به بحث دوئل های جذاب بازی ، هنگام مواجهه با دشمن در بازی شما میتوانید انها را دوئل دعوت کنید ، گاهی میتوانید با فشار دادن دو دکمه در یک‌ دوئل ، ۳ الی ۴ نفر را از پا دربیاورید ، این ویژگی واقعا حیرت انگیز است

🔴در پایان باید اضافه کرد داستان بازی اندکی با حقیقت همخوانی ندارد ، در تاریخ فردی به نام " خوتون خان " وجود خارجی ندارد و خاندان ساکای تا قرن ۱۵ میلادی در ژاپن مستقر نشده بودند ، با این حال استدیو ساکرپانچ با قوه ی تخیل و داستان نویسی بسیار قوی توانسته داستانی بر خلاف حقیقت ارائه دهد.