پس از ماه ها شایعه و گمانه زنی در مورد آنچه که در Call of Duty امسال اتفاق می افتد ، Call of Duty: Vanguard به طور رسمی به عنوان بازی اصلی بعدی این سری تأیید شد. Vanguard این سری را برای هفتمین بار به جنگ جهانی دوم باز می گرداند.

در سال 1945 ، هیتلر از نظر فنی جانشین واقعی داشت: این شخص ، کارل دانیتس ، که بلافاصله تسلیم شد و سرانجام در محاکمات نورنبرگ به جرایم جنگی محکوم شد. بنابراین بدیهی است که حداقل یک انحراف تاریخ در اینجا اتفاق می افتد.

داستان بازی :

آرتور به سختی پس از سوختن چتر نجات خود در اواسط پاییز جان سالم به در می برد و مجبور می شود به دنبال اسلحه بگردد و سرانجام Kar98 را از سرباز مرده غارت کند. آنچه در پی می آید یک مأموریت مخفی Call of Duty است که احتمالاً قبلا بازی کرده اید: دزدکی حرکت کردن ، شلیک زمانی که دیگر نمی توانید پنهان کنید ، همه چیزهای خوب. آشنا بود ، اما چیزی که توجه من را جلب کرد این بود که هر آتش نشانی کوتاه بود. بازیکن هرگز به طور همزمان با بیش از یک یا دو سرباز شلیک نمی کند. سربازان آرتور را شکار می کنند ، از طریق درهای چوبی تیراندازی می کنند و هنگامی که او آنها را گم می کند ، جستجو را دوباره آغاز می کنند. این سکانس بیشتر شبیه یک بازی اکشن مخفی کاری بود تا یک سطح از مراحل بازی.

در دموی 8 دقیقه ای که در روداد وارزون منتشر شد، به نظر می رسد ابن بازی بسیار فیلمنامه ای نیز باشد. بدیهی است که هر حرکت و عکس به صورت رقص انجام می شد. دموی سنگین می تواند برای بازی ای مانند The Last of Us Part 2 بسیار موثر باشد ، زمانی که پتانسیل یک سناریوی مشابه را به گونه ای متفاوت نشان می دهد

این بازی آبان ماه سال جاری راهی کنسول های بازی و رایانه های شخصی خواهد شد.