Deathloop در مورد یک آدمکش به نام کلت است که در یک حلقه یک روزه در جزیره ای به نام Blackreef گیر کرده است.
ظاهراً تنها راه خروج از حلقه ، کشتن هشت چشم انداز است ، مردمی که حافظ این حلقه هستند. ترفند این است که کلت باید همه آنها را در عرض 24 ساعت بکشد یا حلقه مجدداً تنظیم شود.
و مرگ نیز آن را بازنشانی می کند. یک چیز آخر ، یک قاتل رقیب نیز وجود دارد که سعی در کشتن او دارد در حالی که او قصد دارد همه این چشم اندازها را بکشد.

اولین گیم پلی بازی Deathloop نشان داد که FPS کمی فوق العاده در حال اجرا و اسلحه است که آرکان را در بازی های Dishonored می شناسید. وی برای شکار هشت هدف خود در چهار منطقه بلک ریف باید از همه چیز در زرادخانه خود استفاده میکند.

تریلر گیم پلی دوم کمی بیشتر در مورد چگونگی نیاز Colt برای حل مسئله حلقه زمان توضیح می دهد. هر یک از اهداف شما برنامه ها و شخصیت های خاص خود را دارد ، به این معنی که شما باید چگونگی انعطاف پذیری آنها را مطابق میل خود انجام دهید تا بتوانید همه آنها را در محدوده زمانی بکشید. برخی از آنها فقط در زمانها یا مکانهای خاص قابل ردیابی هستند.
بخشی از این معما به یادگیری خود شهر برمی گردد.

بتسدا می گوید: "شما می توانید در هر زمان که سرنخ می گیرید با هر منطقه از بلک بریف مقابله کنید و درباره اهداف خود بیشتر بدانید." "این مناطق باز است ، مانند آنچه ممکن است از Dishonored به یاد داشته باشید ، اما بر خلاف Dishonored ، آنها با سطوح گره خورده نیستند و هر زمان که بخواهید می توانند آشکارا مورد کاوش قرار گیرند."

همچنین بتسدا اضافه میکند که هر منطقه داستان خاص خود را دارد که در طول روز پخش می شود ، خواه در آنجا تماشا کنید یا در قسمت دیگری از شهر. برای ترسیم اهداف خود در جایی که می توانید با آنها کنار بیایید ، باید یاد بگیرید که می توانید روی چه قسمت هایی از داستان تأثیر بگذارید. در واقع ، به نظر می رسد مانند بازی های قبلی Arkane Dishonored که با معماهای sandbox سری Hitman مخلوط شده اند.

قدرت های ماورایی در بازی

اریکن در مصاحبه ای با IGN توضیح داد که Deathloop "تعداد زیادی" از قدرت های ماورایی را که به یاد می آورید در بازی های Dishonored خود استفاده کنید ، الهام می گیرد.

کارگردان بازی دینگا باکابا می گوید: "همانطور که می خواستیم کار بسیار اصلی با این بازی انجام دهیم ، یک مقدار آشنایی را نیز می خواستیم." "من فکر می کنم این چیزی است که باعث می شود بازیکنان احساس کنند در خانه هستند."

در اینجا توانایی های ناخوشایند وجود دارد که ما کاملا مطمئن هستیم که Colt را تاکنون با استفاده از آنها مشاهده کرده ایم:

چشمک زدن: شما را در فاصله کمی از راه دور منتقل می کند. می تواند برای عبور از شکاف ها ، مقیاس سازی ساختمان ها و پشت سر گذاشتن سریع دشمنان مورد استفاده قرار گیرد.

دومینو: دشمنان را به هم متصل می کند تا بتوان آنها را بطور همزمان کشته یا ناک اوت کرد.

آرکانه گفته است که بزرگترین توانایی های deathloop از مواردی به نام slab است که بسیاری از چشم اندازها دارند. گرفتن slab برای خودتان ، توانایی آنها را برای استفاده از کلت باز می کند.

تا کنون فقط "Kinesis" را به نام شناخته شده است، توانایی Colt می تواند از الکسیس دورسی رد شود که به او اجازه می دهد دشمنان را در سبک Telekinetic خفه کند.

چشم اندازها یک هزار جاه طلبی هستند که برنامه AEON ، پروژه ای برای تعقیب زندگی ابدی ، را اجرا می کنند.
آنها خود را به عنوان هشت لنگر برای یک حلقه زمانی استفاده کرده اند تا برای همیشه زنده بمانند ، هرچند به نظر می رسد همه آنها انگیزه های خاص خود را برای بهره برداری از کلت دارند. آنها همچنین دارای هر ابرقدرتی هستند که توسط خرده ریزهای ساخته شده توسط دانشمندان AEON اعطا شده است.

ایگور سرلینگ
بتسدا می گوید: "Egor یک دانش شبه خودفروخته است و کسی است که نمی تواند هیچ احترامی برای او قائل شود." "ایگور یک نوع مشروعیت متناقض را طلب می کند: او می خواهد تنها بماند و به عنوان یک نابغه برجسته شناخته شود ، اما همچنین می خواهد مورد ستایش قرار گیرد و به مهمانی ها دعوت شود. و وقتی هیچ یک از این اتفاقات رخ ندهد، ایگور به خشونت تبدیل می شود."

الکسیس "گرگ" دورسی
الکسیس یک سگ عجیب و غریب ، وسواس گرگ ها است. او فکر می کند با توانایی های اجتماعی و تجاری خود عنوان "آلفا" را کسب کرده است. او می خواهد دوست ، شریک زندگی و مهمانی مورد علاقه همه باشد. با توجه به تریلر دوم گیم پلی Deathloop ، می توانید الکسیس را پیدا کنید که هر شب یک مهمانی بزرگ برای بزرگسالان گرگ برگزار می کند.

رامبلین فرانک اسپایسر
تریلر Deathloop's State Of Play از فوریه شکار کلت دی جی رادیو فرانک اسپایسر را نشان داد. به نظر می رسد که او در استودیوی خود که بسیار محافظت می شود ، و باید راهی برای ورود به آن پیدا کنید.

جولیانا بلیک
جولیانا مورد خاصی در بین بینندگان است. بر خلاف دیگران که داستان ها و برنامه هایی دارند که با یا بدون دخالت کلت بازی می کنند ، تنها هدف ژول کشتن شما است.
او کلت را در سراسر جزیره تعقیب خواهد کرد ، و به دنبال فرصتی برای بیرون بردن او است. بتسدا همچنین گفته است که جولیانا می تواند ظاهر هر نوع NPC را به خود اختصاص دهد ، تلاش شما برای جلوگیری از او را پیچیده تر می کند.