تریلر منتشر شده از بازی فیفا 22 ، اطلاعات زیادی در اختیار ما قرار نمیدهد اما با این حال ، مقاله ای رو آماده کردیم تا بتوانیم تا حدودی ویژگی های فیفا 22 را پیشبینی کنیم...


به جز استفاده از فناوری هایپرموشن ، تریلر فیفا 22 اطلاعات جدیدی در اختیار ما قرار نمیدهد و همچنین این ویژگی فقط مختص کنسول های نسل نهمی میباشد


EA می گوید: "یک الگوریتم پیشرفته یادگیری ماشین از بیش از 8.7 میلیون فریم ضبط مسابقه پیشرفته یاد می گیرد ، سپس انیمیشن های جدیدی را در زمان واقعی می نویسد تا واقع گرایی فوتبال ارگانیک را در انواع مختلف تعاملات در زمین ایجاد کند."

اساساً ، این امر باید واقع گرایی را بهبود بخشد و امیدواریم تعداد دفعات مشاهده انیمیشن ها را کاهش داده باشند ، مشکلی که بسیاری در نسخه های قبلی فیفا با آن روبرو بودند.


از دیگر ویژگی های فیفا 22 شامل دروازه بان های بهبود یافته ، سرعتهای سریعتر ، تاکتیک های جدید حمله و بهبود فیزیک توپ است.


EA همچنین بازگشت فوتبال Volta ، Pro Clubs ، Ultimate Team و به روز رسانی به حالت شغلی را تأیید کرده است


تعدادی ویژگی در فیفا 21 وجود داشت که ما با توجه به تحول عظیم فیفا 22 ، انتظار داریم در بازی وجود داشته باشند.

بازیکنان کلاسیک بیشتر در بخش Ultimate team

حالت مربی گری یا  Career Mode واقع گرایانه تر بشود.

حرکات بازیکنان ، خوشحالی تماشاچیان و همچنین عکس بردار های کنار زمین واقع گرایانه تر بشوند.

آب و هوای پویا ، بارش ناگهانی برف یا باران میتواند به بازی جلوه واقع گرایانه زیادی بدهد .


جلد بازی :


کیلیان امباپه ، مهاجم PSG بار دیگر روی جلد فیفا بازی کرد. در حالی که امباپه بهترین فصل را تجربه نکرده است ، زیرا PSG در لیگ داخلی خود به رده دوم سقوط کرد و فرانسه زود از یورو 2020 خارج شد ، اما با اینحال او به روی جلد بازی فیفا 22 رفته است.


با این حال ستارگان جوان زیادی مانند جیدون سانچو ، ارلینگ هالند و حتی مارکوس رشفورد بر روی جلد بازی قرار بگیرند اما با این حال کیلیان امباپه همچنان بر روی کاور بازی قرار دارد.