پس از ماه ها انتظار ، نمایشگاه بزرگ بعدی PlayStation Showcase نه تنها از راه رسیده است ، بلکه برخی از به روز رسانی های اصلی بازی های جدید و قدیمی را نیز به روز کرده است. از اولین گیم پلی بازی God of War Ragnarok تا اعلام بازی Marvel's Spider-Man و Marvel's Wolverine از Insomniac Games ، لحظات بزرگی در طول نمایش وجود داشت.

از بازی های ذکر شده قبلی تا جنگ ستارگان: بازسازی شوالیه های جمهوری قدیم تا سرزمین عجایب Forspoken و Tiny Tina's و موارد دیگر ، ما همه بزرگترین اخبار و تریلرها را در زیر جمع آوری کرده ایم تا به شما اطمینان دهیم که حتی یک مورد را نیز از دست ندهید.

تریلر گیم پلی God of War: Ragnarok رسما معرفی شد

دنباله بازی God of War 2018 به طور رسمی God of War: Ragnarok نامیده می شود و سونی تریلر جدیدی از گیم پلی بازی را برای نمایش بیشتر ماجراجویی جدید Kratos و Atreus نشان داد. متأسفانه تاریخ انتشار ذکر نشده است.

داستان God of War Ragnarok چند سال پس از God of War 2018 اتفاق می افتد و تریلر نشان می دهد که هنوز اختلافاتی بین Kratos و Atreus وجود دارد. آترئوس می خواهد معنای واقعی بودن لوکی و داشتن "میراث غول پیکر" را کشف کند.

با این حال ، کریتوس می داند که مسیری که آترئوس می خواهد طی کند چقدر خطرناک است و می خواهد او را از آسیب محافظت کند ، که شامل دشمنانی مانند فریا و ثور خواهد شد.


Marvel's Spider-Man 2

Insomniac Games نشان داد که Marvel's Spider-Man 2 در سال 2023 برای PS5 عرضه خواهد شد و اولین تریلر گیم پلی آن نشان داد که هر دو پیتر پارکر و مایلز مورالس در مقابل Venom قرار خواهند گرفت.

در کنار صداپیشه های بازگشتی یوری لوونثال (پیتر پارکر) و نادی جتر (مایلز مورالس) ، همچنین تأیید شد که تونی تاد از Candyman صداپیشگی Venom را بر عهده دارد.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake برای PS5 اعلام شد

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake برای PS5 اعلام شد
جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیم نه تنها یکی از بهترین بازی های جنگ ستارگان در سراسر جهان هستند ، بلکه بازی مورد علاقه بسیاری در سراسر جهان است. در حال حاضر ، Lucasfilm و Aspyr بازسازی بازی کلاسیک را که برای اولین بار در سال 2003 بر روی Xbox عرضه شد ، به PS5 می آورند ، جایی که به عنوان انحصاری کنسول عرضه می شود.

Marvel's Wolverine برای PS5 معرفی شد

توسعه یافته توسط Insomniac Games
در حالی که این تنها یک نگاه اجمالی بود ، توسعه دهنده بازیهای Spider-Man و Ratchet and Clank اعلام کرد که روی Marvel's Wolverine برای PS5 کار می کند.

هدف Insomniac این است که "نه تنها به DNA آنچه شخصیت را بسیار محبوب می کند احترام بگذارد ، بلکه به دنبال فرصت هایی برای احساس تازه بودن آن باشد. و واقعاً روح بی خوابی را منعکس می کند

Project EVE

Project EVE یک تریلر جدید از گیم پلی بازی دریافت کرد که نشان می داد تعداد زیادی از عملیات هک اند اسلش در حرکت بسیار زیبا به نظر می رسد.
پروژه EVE در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد و "برای پیروزی مجدد زمین ، بازیکن تبدیل به EVE می شود ، بازمانده از تیم چتربازان مستقر در مستعمره ، که باید با دشمنان قدرتمند با رفقای جدید مبارزه کند.

تریلر Forspoken اژدها ، جادو و داستان را خاموش می کند

Forspoken ، که برای PS5 در بهار 2022 عرضه می شود ، یک تریلر گیم پلی جدید داشت که Dragons ، Magic و جزئیات داستان را نشان می داد.

Uncharted 4: A Thief's End و Lost Legacy

Uncharted 4: A Thief's End و Lost Legacy در حال بازسازی مجدد برای PS5 و رایانه شخصی هستند
هر دو بازی Uncharted 4: A Thief's End و Lost Legacy تحت بازسازی PS5 و PC قرار خواهند گرفت.

Alan Wake Remastered

اولین بازی Alan Wake Remastered در کنار تاریخ انتشار فاش شد
Alan Wake Remastered قبلاً اعلام شده بود ، اما ما اکنون اولین نگاه خود را به گیم پلی و تاریخ انتشار 5 اکتبر 2021 داریم.

Grand Theft Auto 5 و Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto 5 و Grand Theft Auto Online برای PS5 تا مارس 2022 به تأخیر افتاد
در حالی که در ابتدا برای 11 نوامبر تنظیم شده بود ، آپدیت PS5 (و احتمالاً نسخه Xbox Series X/S نیز) تا مارس 2022 به تعویق افتاده است.
همچنین اعلام شد که نسخه مستقل GTA Online برای همه بازیکنان PS5 با PlayStation Plus در سه ماه اول پس از راه اندازی در دسترس خواهد بود.

Gran Turismo 7

تاریخ انتشار Gran Turismo 7 مشخص شد
Gran Turismo 7 در 22 مارس 2022 به صورت رسمی بر روی پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

Tchia

Tchia یک بازی الهام گرفته از کالدونیای جدید است که به روح شما اجازه می دهد که به حیوانات بروید
Tchia یک بازی است که نه تنها از کالدونیای جدید الهام گرفته است ، بلکه به شما امکان می دهد "Soul Jump" را به هر شیء یا جانوری در جهان که هرکدام کنترل ها و توانایی های خاص خود را ارائه می دهد ، بپردازید. شخصیت اصلی ، Tchia ، همچنین می تواند از یک Ukulele برای تأثیرگذاری بر جهان و داستان استفاده کند.

Ghostwire: Tokyo

Marvel's Guardians of the Galaxy

نگهبانان کهکشان مارول تریلری دیگر از گیم پلی بازی دریافت کردند که همه تیم قهرمانان مورد علاقه ما را از ستارگان نشان می داد.

 تریلر بازی Masquerade Blood Hunt

همچنین شب گذشته تریلر بازی Masquerade Blood Hunt منتشر شد