پس از انبوهی از اطلاعیه های Gamescom ، لیست بازی های جدید تایید شده در سال آینده و فراتر از آن طولانی تر و طولانی تر می شود.
در این لیست ما بزرگترین بازی های آینده را برای همه سیستم عامل ها ، که به ترتیب تاریخ انتشار سازماندهی شده اند جمع آوری می کنیم.


Life is Strange: True Colors


Life is Strange: True Colors جدیدترین ورودی در مجموعه ماجراجویی گرافیکی است که توسط Deck Nine (تیم پشت Life is Strange: Before the Storm) برای گیمرها آورده شده است.
این داستان الکس چن را دنبال می کند ، زن جوانی با سابقه مشکل در خانه های سرپرستی ، که تنها با برادرش متحد می شود تا در یک تصادف مرموز کشته شود. او از قدرت همدلی روانی خود برای خواندن و دستکاری احساسات دیگران استفاده می کند تا حقیقت پشت مرگ برادرش را بررسی کند.


Deathloop

عید گراند هاگ (روز فرا رسیدن پاییز )را تصور کنید ، اما شما دو قاتلی هستید که هر روز یکدیگر را می کشید. ،  بازی در تپه مرموز سیاه رخ می دهد ، در چیزی که به عنوان "زمان جنون" توصیف می شود. در حال توسعه در Arkane Lyon ، واضح است که دو قاتل ما ایده های بسیار متفاوتی از وضعیت فعلی خود دارند. جولیانا می خواهد از آن محافظت کند ، در حالی که کول امیدوار است از چرخه بی پایان آنها خارج شود ، اما کاری که آنها همیشه انجام می دهند این است که یکدیگر را بکشند. دوباره و دوباره.


Kena: Bridge of Spirits

این ماجراجویی جدید و جذاب از شرکت Ember Lab ، شما را در نقش Kena بازی  قرارمی دهد ، یک راهنمای جوان روحانی که برای یافتن یک حرم کوهستانی مقدس در یک روستای متروکه که دارای ارواح محبوس است ، حرکت می کند. کنا همچنین با ارواح کوچک شگفت انگیزکه کمی معروف است و به Rot معروف هستند ماجراجویی میکند. با کمک به شما در این راه ، می توانید Rot را در طول سفر خود جمع آوری کنید تا توانایی ها را به دست آورید و محیط اطراف خود را برای پیشرفت تغییر دهید.


Sable

سیبل با سبک هنری زرق و برق دار ، موسیقی متن اصلی و فرضیه جالب ، در حال حاضر بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد . از توسعه دهندگان مستقل Shedworks ، شما در نقش Sable ایفای نقش می کنید  ، که گفته می شود یک آیین گذر است که شما را در سفر به بیابان های وسیع راهنمایی می کند. همانطور که در این چشم انداز گام می گذارید ، می توانید آن را به هر روشی که می خواهید با سرعت دلخواه خود کشف کنید. از مسافرت با هاوربایک تا بالا رفتن از خرابه ها  یا پیاده روی گسترده ، می توانید معماها را حل کنید و با عشایر دیگری روبرو شوید که ممکن است فقط از شما کمک بخواهند.