Far Cry 6

Far Cry بار دیگر در حال بازگشت است. Far Cry 6 که درسرزمین خیالی یارا ، که به عنوان "بهشت گرمسیری یخ زده در زمان" توصیف می شود ، جریان دارد.
شما را در نقش یاران محلی به نام دنی روخاس بازی می کنید. با ایفای نقش یک مبارز چریکی ، شما برای براندازی رژیم دیکتاتوری آنتون کاستیلو (با بازی جانکارلو اسپوزیتو) تلاش میکنید. کاستیلو به عنوان رهبر یارا می خواهد کشور را به شکوه قبلی خود بازگرداند و مایل است این کار را با هر وسیله ممکن انجام دهد.

Metroid Dread

برای اولین بار در 19 سال گذشته ، ما یک بازی جدید 2 بعدی Metroid را منتظرش هستیم. Metroid Dread سرانجام داستانی را که در سال 1986 آغاز شده بود به پایان می رساند و بازی های 2 بعدی Metroid را برای اولین بار به Switch می آورد ( انحصاری نینتندو).
با اینحال از نسخه 3DS Metroid: Samus Returns چند ایده گرفته شده ، اما همچنین ایده هایی از بازی Alien: Isolation نیز بکار گرفته شده است.
دشمنان رباتیک جدید معروف به E.M.M.I ، که لحظه ای که ساموس را در حال حرکت در مناطق گشت زنی خود می شنوند ، شکار می کنند.
با استفاده از توانایی های جدید مانند روپوش فانتوم که ساموس را برای مدتی نامرئی می کند ، ممکن است بتوانید از آنها فرار کنید. اما ، اساساً ، برای فرار بایذ آماده شوید


Back 4 Blood

بیایید خودمان را گول نزنیم، این بازی همان سری محبوب left 4 dead هستش .
Back 4 Blood همان تجربه بازی زامبی چهار نفره است که از سری Valve انتظار دارید را نمایش میدهد
همان انرژی شگفت انگیز بازی های Left 4 Dead ، طنز ، سبک متمایز و البته تعداد زیادی زامبی را داراست.
هرج و مرج و ترس زیبایی در انتظار شماست...

Battlefield 2042

Battlefield بازگشته است و ما با این یکی به آینده نزدیک می رویم.
Battlefield 2042 که اواخر امسال راه اندازی می شود ، از طریق حالت های جنگی همه جانبه Conquest و Breakthrough ، نبردهای 128 نفره بزرگی را ارائه می دهد.
هرچند موارد دیگری از جمله منطقه خطر وجود دارد ، اما مزیت اصلی، نقشه های وسیع و پویا است که در سراسر جهان تنظیم شده است.
هر یک از این موارد شرایط نبرد و چالش های گیم پلی دائماً در حال تغییر است و بازیکنان را مجبور می کند که دائماً با چیزهایی مانند طوفان شن ، پرتاب موشک و گردباد سازگار شوند.