Marvel's Guardians of the Galaxy

Eidos Montreal یک بازی جدید مارول را در قالب Guardians of the Galaxy مارول برای ما به ارمغان می آورد.
شما در نقش Star-Lord بازی خواهید کرد و نگهبانان را هدایت می کنید تا سعی کنند جهان را از مشکلی که خودتان ایجاد (بصورت تصادفی) کرده اید نجات دهند.
در حالی که شما فقط به عنوان Star-Lord بازی می کنید ، باید برای تیم تصمیم گیری کنید و همچنین می توانید در نبرد نیز آنها را فرماندهی کنید. به علاوه ، تمام بازی بر اساس موسیقی متن فیلم Amazing دهه 80 تنظیم شده است.


Age of Empires 4

Age of Empires 4 به بازیکنان اجازه می دهد تا با یک کمپین در هشت تمدن در طول تاریخ بار دیگر تاریخ را کاوش کنند.
از ژان آرک علیه انگلیسی ها تا چنگیز خان و فتح آسیا. شما باید شهرهایی بسازید ، منابع خود را مدیریت کنید و نیروهای خود را به نبرد در خشکی و دریا هدایت کنید. چهار کمپین متمایز وجود دارد که 35 مأموریت در طول 500 سال سابقه از دوران تاریک تا رنسانس را شامل می شود.


Riders Republic

آنچه Ubisoft امیدوار است فضای اجتماعی جدید مورد علاقه شما باشد در راه است و آن Republic Riders است. با حداکثر 50 بازیکن فعال در نقشه شما ، Riders Republic به شما و دوستان شما اجازه می دهد تا یک جهان باز بزرگ را که با وصل شدن پارک های ملی آمریکا از جمله Yosemite و Grand Teton ایجاد شده است ، کشف کنید. این بازی دارای طیف وسیعی از ورزش ها برای شرکت در آن است.
دوچرخه سواری ، اسنوبورد ، اسکی ، و ...
به پارک های بدلکاری بروید ، از کوه ها بالا بروید ، اشیاء را جمع آوری کنید یا فقط بهترین نقاط دیدنی را کشف کنید.
چیزهای زیادی برای کشف در این بازی وجود دارد.


Call of Duty: Vanguard

Call of Duty: Vanguard ما را به جنگ جهانی دوم باز می گرداند و کمپینش داستان چهار شخصیت را بر اساس جنگجویان واقعی دنبال می کند.
سرگروهبان آرتور کینگزلی:  چتربازماهر انگلیسی.
کاپیتان وید جکسون :پیشاهنگ ماهر امریکایی .
ستوان دوم لوکاس ریگز: از گردان 20 استرالیا
ستوان پولینا پترووا: از لشکر 138 شوروی
شرکت اکتیویژن به نظر می رسد وحشت جنگ را از منظر برخی از داستان های ناگفته آن زمان بررسی خواهد کرد و احتمالاً یکی از بهترین بازی های نسل جدید است.